PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MARII KONOPNICKIEJ W RZĄŚNIKU WŁOŚCIAŃSKIM

Tel.: (29) 645-81-94

E-mail: psprzasnik@wp.pl

#MUREMZAPOLSKIMMUNDUREM

Uczniowie klasy 3 poznali już, jak trudno jest walczyć o wolność.

Nauczyli się też szanować symbole narodowe. Poznali Miejsca Pamięci Narodowej, gdzie są groby polskich bohaterów walczących o Polskę i dlatego w trudnym czasie dla naszej Ojczyzny przystąpili do akcji #MuremZaPolskimMundurem. Przygotowali prace plastyczne i podziękowania dla obrońców polskiej granicy, które przesłali do Komendy Głównej Straży Granicznej.

11 stycznia na ręce pani Dyrektor społeczność naszej szkoły otrzymała podziękowanie od Komendanta Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu za udział w akcji #MuremZaPolskimMundurem. Uczniowie klasy 3 z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w tej akcji przesyłając obrońcom polskiej granicy prace plastyczne z pięknym podziękowaniem za ich ofiarność, poświęcenie i troskę o bezpieczeństwo Polski i Polaków.

Uczniowie klasy 3 i p. Małgosia bardzo ucieszyli się, że otrzymali to podziękowanie.

Brawo trzeciaki, my też dziękujemy Wam za zaangażowanie i piękną postawę!